Agoge Gym

Adresa:

Opatovská 1754/14
Vchod Olympia Fitness

Ceník:

1* vstup 150 Kč
5* vstup 650 Kč
10* vstup 1150 Kč
1 měsíc 800 Kč
Akceptujeme Multisport Karty
Platbu za permanentky a vstupy přijímáme pouze hotově!
Rezervace na lekce nejsou potřeba, stačí přijít!

https://www.facebook.com/agogegym/

Rozvrh:

 

Náš Agoge gym SRTG Praha
Přináší nový rozměr intervalových, funkčních a kruhových tréninků a nejen to, Můžete s námi absolvovat, běžecké tréninky, hodiny yógy a další tréninky. To vše jak formou outdoor tréninků tak i indoor.
Všechny naše tréninky jsou určeny jak pro začátečníky tak pro pokročilé. Pokud jste milovníky překážkových závodů, nebo jste někdy chtěli zkusit některý z nich, budete u nás na správném místě. Tato tělocvična je založena jedinou oficiální Spartan Race skupinou v Praze – Spartan Race Training Group Praha.
Agoge: krásný tělesně i duševně!
Těšíme se na vás Agoge gym SRTG Praha

Agoge, byl ve starověké Spartě, vzdělávací systém, který vedl válečníky k odolnosti, síle ducha i těla, úctě k rodině, odolávání bolesti, lovu, tanci, zpěvu, rétorice, filozofii a samozřejmě umění boje a válečnictví.
Podobný systém byl i pro ženy. Spartské ženy nebyly jen krásné jak vypraví legenda o Trojské Heleně, ale i ony se věnovaly tělesným cvičením, aby byly zdravé a silné. To ony byly dárkyněmi života těm nejlepším válečníku, které z historie známe.

Ranní Spartan Trénink
Hodiny pro ranní ptáčata, kteří se chtějí pořádně nastartovat na celý den. Budete střídat intervalové tréninky, tabaty, HIIT. Prostě vše co vás udělá silnější, zdravější, krásnější

Spartan Kids trénink 8-14 let
Oficiální tréninky Spartan kids v Praze. Učíme děti si užívat pohyb a radovat se z něho. Plazíme se, běháme, házíme, skáčeme. Snažíme se o to, aby si zamilovaly pohyb ne sport!

Spartan Interval trénink
Skupinová lekce, při které střídáme různé časové intervaly a stanoviště. Rozdíl oproti kruhovému tréninku je, že při tomto tréninku, nemusí být procvičované svalové partie od sebe vzdáleny tak, aby krev musela při následujícím cviku přejít pomyslně přes srdce.

Spartan Tabata
Tabata je forma intervalového tréninku, kdy je interval pevně stanoven na 20 vteřin cvičení + 10 vteřin pauza a to celé po 8 sériích. Velmi účinný, tréninkový systém !

Spartan Kondiční trénink
Ne každý má touhu, stát na stupních vítězů, někdo hledá, jen cestu ke zdraví. Trénink určeny pro každého, kdo chce zlepšit kondici a zformovat tělo.

Spartan Silový trénink
Trénink pro každého, kdo cítí, že mu chybí síla, ať na překážkách v závodě nebo v životě. Základní cviky kde budete striktně dodržovat techniku provedení a to vše systémem který rozvíjí hlavně vaší sílu.

Funkční trénink
Magické slovo funkční, které je dnes často používáno. Pro nás znamená cvičení s váhou vlastního těla, možné použití balančních pomůcek, ale ne jen to – budeme šplhat, ručkovat, dřepovat, chodit po čtyřech, atd. Prostě, vše co je pro naše tělo přirozené a rozvíjí sílu a obratnost.

Outdoor trénink
Venkovní cvičení, které bude obsahovat, jak běh, tak posilování. Každý trénink bude jiný a každý bude takovým malý překvapením

Indoor trénink
Bude výběrem toho nejlepšího a hlavně bude koncipován tak, aby ho zvládl úplně každý. Bude jedno, jestli začínáte, trénink zvládnete! Pokud jste naopak pokročilí, trénink připravíme tak, abyste se rozhodně nenudili!