Věk:
26 let
Zkušenost:
Nadšený sportovec, co se snaží nadchnout ostatní.
Kontakt:
Petr.hejkal@outlook.cz
+420 721 771 459
Pár slov:
Hledám rád své limity a snažím se je posouvat dále. Při tom svém hledání jsem přišel na to, že motivovat ostatní je zároveň i mou motivací. Mohu totiž sledovat jejich pokrok a nezlomné odhodlání.
Životní motto:
„Překážky se mají překonávat, ne obcházet“
Už od dětství se aktivně věnuji různým sportům. Mezi mé nejoblíbenější patří lední hokej, MTB a běh. Začínal jsem jako vlk samotář, kdy jsem si chtěl sportem jen pročistit hlavu od starostí každodenního života.
Mezi mé nejoblíbenější sporty patřila především jízda na MTB. Pak nám však nějaký nehodný občan odcizil naše dvě krásná kola a já si tak musel hledat nový sport než si pořídím kolo nové. Začal jsem tedy běhat. Tempo zprvu hrozné a nadšení nulové. Nic se však nemá vzdávat brzy a tak jsem se snažil chodit častěji. Po několika týdnech jsem v běhání našel zalíbení a zařadil jsem ho mezi mé oblíbené, aktivně provozované sporty 😉
Pokračoval jsem ve běhání se svou velmi dobrou kamarádkou Eliškou Kvapilovou, která mě motivovala a hecovala k dalším pokrokům. Po společné přihlášce na Spartan Race v Praze nás nenapadlo, že si ještě ten rok střihneme trifectu a Ultra Beast.
Mezitím, jsem kontaktoval Honzu Jirkala, že je Rokytka vskutku dobré místo pro SRTG tréninky a že bych byl rád, kdyby se k nám někdo přidal. Honza mi dal šanci a zařadil mě mezi trenéry (ačkoli do té doby trenérsky nulová praxe). Zprvu jsme s Eliškou trénovali jen ve dvou postupně se však přidávali další a další. Někdo vydržel chodit od začátku, někdo se ukázal jen jednou. Vznikla zde skvělá skupina lidí, kamarádů, která mě neustále motivuje svým pokrokem. Po čase se k nám přidala i má lepší polovička a vše šlapalo a šlape až do dnes. Tak neváhejte a přijďte na Rokytku poznat nové přátele!
Na závěr jen chci říct, že patřím prostě k lidem, co si nedokáží představit život bez pohybu. Každý z Vás, co aktivně sportujete určitě víte, že nejlepší spánek je po dobře odvedeném tréninku.