Anička Cidlinová

Věk Čerstvých 19 let
Zkušenosti Běh, OCR, dezorientační běhy
Kontakt anna.cidlinova@gmail.com
+420 605 746 385
Pár slov Jsem úplně normální, stejně jako všichni ostatní z naší SRTGP party. Baví mě snad všechny sporty, ale nejvíc je pro mě běh (v přírodě, ve městě i na oválu ASK Slavia) a OCR. Stejně tak si ráda udělám čas na kolo včetně MTB, squash, via ferraty, boulder, fitbox, jogu, agility se psem, lyžování a spoustu dalších aktivit.

Dříve, než jsem začala upřednostňovat cvičení s vahou vlastního těla, byla jsem raději pro zvedání železa v posilovně. Pak jsem ale jednou zabloudila na Spartan trénink k Honzíkovi Jirkalovi a od té doby se pro mě mnohé změnilo a úplně jsem propadla SRTGP a stala se závislá na OCR, kde je parta super lidí, úžasná atmosféra a kde má člověk možnost posunout své hranice a uvědomit si, že vše je jen v hlavě a že opravdu platí: „Jediné limity, které máme jsou ty, kterým věříme.“

Sport je každodenní součástí mého života a přináší mi radost. A je úplně jedno, jestli jde o trénink nebo o závod, jestli mám na sobě tričko SRTGP, SVVAT nebo ASK Slavia, vždy dělám každý pohyb s nadšením, i když to někdy znamená bolest. Chci se posouvat dál a být nejlepší v tom co dělám, ale to není o tom být za každou cenu v cíli první. Důležité je umět příteli i neznámému člověku podat pomocnou ruku, když to nejvíc potřebuje, ukázat mu cestu, inspirovat ho a motivovat, aby dělal pohyb pro pohyb, ne jen proto, aby si na seznamu svých cílů mohl odškrtnout řádek o lepší kondici, lepší postavě, o medaili, o bedně … ale hlavně proto, aby ze sportu měl dobrý pocit a radost. SRTGP je moje srdcová záležitost a jsem hrdá, že můžu být její součástí.

Životní motto Nezávidím Ti Tvůj úspěch, jsem jím inspirován.