Z posledních let nám vyplynulo několik charitativních akcí, které se staly již tradičními. Všechny jsou spojeny se sportem, dobrou věcí i posouvání svým limitů. Nikdy nám nejde o překovávání světových rekordů, ale o zábavu, setkání se s přáteli, vyzkoušení nového a neobvyklého. Přijdete se také vy k nám.

Květnová výzva

Každý kilometr má nový smysl, když se zdolá s pocitem pomoci. Smysl charitativní výzvy je jednoduchý – stanovit si, na kolik si ceníme svůj jeden zdolaný kilometr, obout běžecké kecky, sednout na kole nebo vyrazit do světa na procházku a na konci měsíce svůj počet naběhaných kilometrů vynásobit částkou za jeden kilometr.
V roce 2016 jsme běhali pro onkologicky nemocné dospívající, kteří ještě dříve než mohli poznat svět kolem sebe, se museli vyrovnat s náročnou překážkou, jež jim život do cesty postavil. Pro Nadaci Pink Bubble jsme vybrali jsme téměř 90 tis. Kč.
V roce 2017 jsme se rozhodli, že pomůžeme dětem v integračních školičkách Smíšek, které pomáhají dětem ze sociálně slabých rodin. Charitativní květnová výzva přinesla přes 50 tis. Kč a děti čekala řada výletů.
V roce 2018 jsme výtěžek ve výši téměř 50 tis. Kč rozdělili – polovina připadla pražskému Azylovému domu ROSA, který pomáhá ženám postavit se na vlastní nohy a vyrovnat se s týráním, a polovina handicapované Adélce na další léčbu.
 

Burpees Challenge

Květen bývá akcemi nabitý a květnovou výzvu doprovází Burpees Challenge, která má stoupající tendenci vzhledem k darům – v roce 2015 jsme vybrali 9 tis. korun, v roce 2016 22 tis. korun a v roce 2017 rekordních 24 tis. korun a 24 tis. Kč jsme zopakovali i v roce 2018. Každý účastník si zvolil svou hranici, kterou chce pokořit. Základní mety byly ale tři – 300, 500 a 800 burpees. Vítězové se mohli těšit nejenom z dobrého pocitu, ale také si třeba odnesli startovné na Spartan Race Sprint v Liberci.

Letní tučňák challenge

Letní Tučňák challenge, je opět hlavně o zábavě a pomoci jiným. Nečekáme žádné světové rekordy, ale hlavně zábavu. Co vás na Tučňák Challenge čeká? Nastoupíte na paddleboard, ujedete cca 100 metrů, uděláte na paddleboard 3 burpees (angličáky), vrátíte se na start, zde sesednete z paddleboard poběžíte stejnou vzdálenost po břehu a to vše absolvujete 3. Nejrychlejší vyhrává. Startuje se po 2-3 lidech. Při premiérovém ročníku 2018 se vybralo 21 tis. Kč
 

Tučňák Challenge

Prosinec a k tomu 30s v ledové Vltavě, 200 m běh a 10 burpees a to celé ve třech kolech = tomu se říká Tučňák challenge, který otestuje i ty největší drsňáky. Vyhlašujeme vždy nejlepší tučňáky v kategorii muž a žen. Součástí akce je i charitativní dražba. V roce 2016 se vybralo 9 tis. Kč a o rok později necelých 33 tis. Kč.