SRTG Praha vznikla s myšlenkou vytvořit skupinu, která propojí lidi s nadšením pro pohyb a zápalem pro OCR závody. Dát jim místo a možnosti, kde mohou trénovat a zároveň poznávat podobně zaměřené lidi. Postupně z ní vznikla komunita s pevnými přátelskými vazbami. Pro mnohé se stala druhou rodinou. Více než osobní úspěch je zajímal týmový úspěch, podpora a pomoc druhým. A to už byl jenom krůček k tomu plnit sportem sny druhých.
Začali jsme naše akce propojovat s charitativní činností. Vznikla iniciativa Sportem plníme sny a přišlo nám zcela samozřejmé pomáhat těm, kteří se ocitli v nouzi, vyrovnávají se s překážkami a hledají své místo v životě. Pomoc druhým pro nás je tak automatická, jako když si pravidelně obouváme běžecké kecky nebo vyrážíme do posilovny potrápit svá těla.
Našli jsme v pomoci druhým nový rozměr skupiny. Proto jsme si ke třetím narozeninám nadělili dárek – vytvořili jsme spolek SRTG Praha – Sportem plníme sny, díky kterému můžeme i nadále motivovat lidi k pohybu, pomáhat jim vycházet z jejich komfortní zóny, navazovat nová přátelství, posouvat nejenom trenéry a plně rozvinout naší charitativní činnost.
Plňte sportem sny druhým s námi
Stejně jako samotná skupina SRTG Praha je otevřena všem, kdo sdílejí naši myšlenku, obdobné je to u našeho spolku. Pokud chcete s námi rozvíjet skupinu a měnit svět kolem sebe, přidejte se k nám.
Členem se stane každý, kdo zaplatí členský příspěvek 300 Kč, platí vždy na daný kalendářní rok. Dostane od nás uvítací dopis a budete moci svým hlasem ovlivňovat směřování spolku na Valném shromáždění. Veškeré finanční prostředky budou použity na charitativní činnost, rozvoj skupiny a lidí v ní a co nejmenší část na provoz spolku. Jak jsou finanční prostředky spolku využívané, uvidíte na transparentním účtu, který vznikne během září.
Pro přihlášení do spolku použijte registrační formulář.

Chcete s námi pomáhat, ale nemáte čas se zúčastnit našich akcí? Nevadí, zde máte QR kód pro jednorázový příspěvek pro náš spolek. Dar poputuje přímo na náš účet! Jak bylo s darem naloženo, se dozvíte ve výroční zprávě.