Chcete poznat naši matičku měst z jiného úhlu, než když po známých proběhaných trasách nebo každodenní cestě do práce? Zkuste Prague City Race, který mají pod palcem dva Martinové. Tentokráte pro nás a s charitativním přesahem!

Martinové pořádají Prague City Race už od roku 2012 a vždy je to parádní jízda. S nimi je zaručena kvalita a úspěch charitativního orientačního závodu Prahou, kdy budete plnit řadu úkolů. A to, že uspořádají závod s charitativním přesahem přímo pro vás, si važte, proto neváhejte s registrací, místa nezůstanou s jejich fanouškovou základnou dlouho volná.

Jak závod probíhá? 
Dostanete do ruky mapu Prahy a set úkolů na určité téma. Jakou cestu ke splnění úkolů si naplánujete, je čistě na vás. Klidně můžete využít i městskou dopravu, ale nezaručujeme, že v centru Prahy bude nejrychlejší variantou 🙂 Mobil si v kapse nechat můžete, ale na cestu nebo vědomosti ho vytahovat nemůžete. Využijte kolemjdoucích Pražanů … nebo spíše cizinců?:)
A protože jde o charitativní závod, nachystejte si dvacku za nesplněný úkol nebo nesprávnou odpověď. Pokud by vás zruinovalo, můžete dostat odpustek a do přichystané kasičky sami hodíte, co budete chtít.
A přestože jde o charitativní závod nejrychlejší tři dvojice s nejvíce správnými odpovědmi, oceníme. Třeba se mohou těšit na domácí napečené dobroty nebo nějaké ty bubliny. Ale to se ještě uvidí, jak budete šikovní 🙂 

Cena registrace je 200 Kč za dvojici. Výtěžek poputuje na léčbu handicapované Adélky, kterou můžete znát i ze Spartan Kids Special.  Registrujte se zde: https://goo.gl/forms/JngopZvHrApkrw9A2

Aktuální informace v události.