Hledáš motivaci, proč vstát brzo ráno z postele a jít ještě za tmy běhat? Potřebuješ mít motivaci, která tě donutí se zvednout a vyrazit do posilovny? Přidej se do květnové výzvy a každá kapka tvého potu pomůže těm, kdo to potřebují.

Kdy: Od 1. do 31. května 2018.
Kde: Kdekoliv – od Aše po Ostravu, od Longyearbyen po Puerto Williams i od Nuku’alofa po Funafuti.

Princip:

Na začátku se zaregistruješ do tabulky a zvolíš si, kolik chceš darovat za 1 zdolaných kilometr (během, na kole, na bruslích, chůzí, apod.) a/nebo za 1 odcvičený trénink (posilovna, kruhový trénink, jóga, crossfit, apod.). Registraci brzo spustíme.

Po registraci ti přijde do e-mailu tvoje osobní číslo sportovce, které budeš potřebovat do zaznamenávání kilometrů a tréninků.

Začni v květnu makat s myšlenkou, že každý tvůj zdolaný kilometr nebo odcvičený trénink pomůže druhým, víc motivace už nepotřebuješ. Budeš makat pro druhé, nejenom pro sebe.

Sdílej s námi své zážitky a pocity z pohybu a nezapomeň na hashtag#kvetnovavyzva, případně #sportemplnimesny

Daruj své zdolané kilometry a odcvičené tréninky na transparentní účet spolku SRTG Praha – Sportem plníme sny na číslo 280767491/0800, pod VS 1805 a do poznámky napiš „Květnová výzva“.

Pokud chceš potvrzení o daru, vyplň formulář: https://goo.gl/forms/6xU4Jn39ulfhFGX42 a my ti potvrzení zašleme na e-mailovou adresu.

Komu svým pohybem pomůžeš?
Azylový dům ROSA pro týrané ženy a děti
Polovinu výtěžku věnujeme pražskému Azylovému domu ROSA, který pomáhá ženám postavit se na vlastní nohy a vyrovnat se s týráním, a zároveň pracuje s dětmi, aby se z nepříjemnými zážitky vyrovnaly a mohly žít normální život.

Handicapovaná Adélka
Druhou polovinu handicapované Adélce, s níž se můžete potkat i na závodech Spartan Special. Nejenom na těchto závodech můžete vidět příklad velkého hrdinství malých bojovníků prát se za další krok.

Už víš, co budeš dělat v květnu? My ano! Tradiční květnová výzva se blíží! Více na: https://www.facebook.com/events/343293766187808/