SRTG Praha není o trenérech nebo jejím guru Honzovi. Je hlavně o lidem v ní, kteří skupinu tvoří a směřují. Přečtěte si o plánech jejich členů, další z rubriky Humans of SRTG Praha 2018 je Petr Pup. 

Dáváš si předsevzetí do nového roku, popřípadě jaká jsou pro rok 2018?
Nedávám, věřím své vůli pro to, co chci dokázat 🙂

Zima je obdobím příprav na další sezónu, jaké máš cíle pro nadcházející sezónu? Co bys chtěl dokázat?
Cíle jsem musel přehodnotit, kvůli brzkému přírůstku do rodiny a stavbě baráčku 😀 Ale zatím mé sportovní cíle jsou zimní spartan (už odběhnutý), jeden sprint v Elitě (K. H. Přihlášen), a pokud to bude trochu možné tak UB nebo trifecta víkend na Lipně. Hlavně nepolevit alespoň v trénincích. A ostatní cíle jsou asi jasné – tento rok dostavit a postarat se o rodinu a další.

Už víš, na jaké starty závodů se postavíš?
Winter Liberec, Sprint Kutná Hora

Co tě motivuje znovu vyběhnout, přijít na trénink, brzo vstát, jet přes celou republiku na závod? Co je tvým hnacím motorem?
Dříve hlavním motivem byl strach, že budu zase obézní (ten mám trochu pořád), ale teď je to spíš droga. Vypozoroval jsem, že když si jdu ráno zaběhat, zaplavat nebo zacvičit, tak celý den mám ihned veselejší, nejsem tolik nervózní v práci a hlavně mě to po ránu nabije a na trénincích je méně lidí 😄. Proto tyto aktivity dělám hlavně ráno, protože když jdu večer, nemůžu spát jak jsem nabitý 😂 A tělo si zvyklo každý den vstávat v 5.

Jaký je tvůj příběh? Dej nám vědět zde.