Baví nás sportem pomáhat, proto i letos se můžete těšit na řadu charitativních akcí, u nichž nechybí výzva, zábava a pomoc těm, kdo to potřebují. Otevřete své diáře a začněte kroužkovat data.

 

 

Srdcesportovce v Agoge Gym

Všichni chceme překonávat sami sebe a posouvat své limity. Bez čeho se ale neobejdeme, je naše zdraví, na které často zapomínáme. Přijď v sobotu 3. února 2018 do Agoge Gym a nech si zkontrolovat své srdce. Část registračního poplatku půjde navíc na dobrou věc.

 

Burpees Challenge vol. 4
B-u-r-p-e-e-s? Cože? No prostě angličák! Přijď společně s námi překonat své hranice! 10, 50, 100, 300, 500 či 800?  Začali jsme 300 burpees challenge, o rok později jsme pokořili 500 burpees a loni jsme zvládli i 800 burpees. Svou hranici si volíš ty sám. Nastav si svůj cíl a přijď ho s námi zdolat. Takže se neboj, nech výmluvy doma a přijď ve středu 23. května 2018 podpořit dobrou věc.

 

Květnová výzva
Hledáš motivaci, proč vstát brzo ráno z postele a jít ještě za tmy běhat? Potřebuješ mít motivaci, která tě donutí se zvednout a nazouvat běžecké kecky? Nechceš jen bezcílně běhat a hledáš důvod? Přidej se do květnové výzvy a každý tvůj krok pomůže těm, kdo to potřebují.
Kdy? Od 1. do 31. května 2018.
Kde? Kdekoliv – od Aše po Ostravu, od Longyearbyen po Puerto Williams i od Nuku’alofa po Funafuti.

 

Letní Tučňák Challenge
Řekli jsme si, že nebudeme čekat na prosinec a na chladné zimní teploty a vymyslíme letní challenge, přesto zachováme princip zimní výzvy. Chceš vědět víc? Sleduj událost na Facebooku a už teď si zaškrtni v diáři středu 18. července 2018 v Kayak Beach Bar.

Zimní Tučňák Challenge
Ten jednoduše nemůže chybět a datum je jasné – poslední neděle v prosinci před Vánoci. Uvidíme se tak 16. prosince 2018.

 

Tím ale nekončíme, přes rok je řada charitativních tréninků a výzev, do nichž se můžeš připojit. Například už 25. února 2018 můžeš dorazit na Jendovu Challenge 3 – koupeme se v únoru ve Vltavě! Vedle samotné mrazivé výzvy bude i trénink, jehož vstupné věnujeme na dobrou věc.

Navíc už nyní víme, že na jaře budeš moci poznat Prahu úplně z jiné běžecké, ale zábavné aktivit, sleduj proto náš web, ať ti nic neunikne. A když se na to tak díváme, podzim vypadá trochu prázdně, takže i toto nemusí být konečná.

Ještě pořád si myslíš, že se s námi budeš nudit?:)