SRTG Praha není o trenérech nebo jejím guru Honzovi. Je hlavně o lidem v ní, kteří skupinu tvoří a směřují. Přečtěte si o plánech jejich členů, další z rubriky Humans of SRTG Praha 2018 je Eva Wohlgemuthová. 

Dáváš si předsevzetí do nového roku, popřípadě jaká jsou pro rok 2018?
Předsevzetí si nedávám. Jde spíš o vlastní cíle, pro které se ale rozhodnu v průběhu roku.

Zima je obdobím příprav na další sezónu, jaké máš cíle pro nadcházející sezónu? Co bys chtěla dokázat?
Mým cílem pro letošní rok je dokončení 18-ti hodinového Adventure race na Broumovsku. A vysněná, odkládaná trifecta.

Už víš, na jaké starty závodů se postavíš?
Moc se těším na sprint v Kutné Hoře, čekají mě dva závody (sprint a super) na Slovensku a jsem zvědavá, co si pro nás připraví na Beastu na Lipně. V srpnu mě čeká Adventure race, jedná se pouze o Mini verzi pro dvojice, ale i tak 18-ti hodinový závod bude pro mě tím, zatím, nejdelším. A možná si zkusím i nějaký triatlon. Kdo ví…

Co tě motivuje znovu vyběhnout, přijít na trénink, brzo vstát, jet přes celou republiku na závod? Co je tvým hnacím motorem?
Baví mě pohyb obecně, ale motivací trénovat na závody je upřímně to, že chci závod dokončit a neumřít na něm 🙂 Na závody jedu klidně přes celou republiku, jelikož jsem se zamilovala do té atmosféry, která tam panuje. Moc se mi líbí ochota všech Spartanů, kteří pomohou, i když už se s nimi pak nikdy jindy nesetkáte a nečekají nic na oplátku.

Jaký je tvůj příběh? Dej nám vědět zde.