SRTG Praha není o trenérech nebo jejím guru Honzovi. Je hlavně o lidem v ní, kteří skupinu tvoří a směřují. Přečtěte si o plánech jejich členů, další z rubriky Humans of SRTG Praha 2018 je Nikola Řeháková. 

Dáváš si předsevzetí do nového roku, popřípadě jaká jsou pro rok 2018?
Jelikož se snažím hodně sportovat a jíst zdravě celoročně, není to na Silvestra tak, že si řeknu „Od zítra úplně jinak!“ Ale vždycky je co zlepšovat, takže letos bych ráda zrychlovala běh, posílila ruce na hrazdy a začala jsem s pravidelným otužováním 🙂

Zima je obdobím příprav na další sezónu, jaké máš cíle pro nadcházející sezónu? Co bys chtěla dokázat?
Ráda bych multitrifectu, ideálně kdybych zvládla i trifecta weekend, ale to je spíš bonus, to se uvidí 🙂 Chtěla bych 1/2maraton pod 2h a chtěla bych zvládat překážky, kde jde o sílu v rukou.

Už víš, na jaké starty závodů se postavíš?
Winter Spartany a Predatory, půlmaraton v Praze, Vltava run, Amazon race, Urban Challenge… Prostě cokoliv, na co se budu cítit, a když vyjde trifecta Slovensko a Čechy, tak to bude super 🙂

Co tě motivuje znovu vyběhnout, přijít na trénink, brzo vstát, jet přes celou republiku na závod? Co je tvým hnacím motorem?
Neskutečně mě to baví, OCR jsou něco, v čem jsem se našla a každý dílčí úspěch i neúspěch mě posouvá dál 🙂 A je super trénovat a závodit v kolektivu lidí, kteří to mají stejně.

Jaký je tvůj příběh? Dej nám vědět zde.