Když byla založena SRTG Praha, jediným cílem byl trénink s přáteli a lidmi, kteří mají podobnou nemoc a tou je normálnost. Později jsme zjistili, že s normálností jsme se stihli nakazit ještě zmatenosti.

Tímto děkuji Aničce a Vaškovi.  Jen pro ukázku jak to funguje, Anička třeba jede do Kout, ale cestou zabloudí a vezme to přes Bratislavu. No a Venca, je úplně normální a zkuste mu to vymluvit.Jako protipól těmto dvěma živlům máme hlavně Klárku a Markétku. Klárka poprvé přišla s tím, abychom žádali pomáhat. Tak díky nim máme spolek Sportem plníme sny – SRTG Praha.

Tento rok už máme díky vám vybráno skoro 90 000 Kč. Většina peněz šla na integrační školičky Šmíšek. V průběhu roku jsem si uvědomil, jak jednoduché je pomoci. Kolikrát ani nejde o peníze. Spousta z vás pomohla při závodu Spartan Speciál v Liberci i to se počítá. Bez vás by to nešlo, Spartan není ten, kdo vyhrává závody, ale ten kdo dokáže pomoci a vlastním tělem a srdce chrání slabší a pomáhá potřebným.

Pomáhat může každý, existuje spousta možností. Kolikrát stačí jen pustit někoho na přechodu, pomoci někomu do schodů, koupit bezdomovci jídlo. Prostě možností je hromada. Každý děláme chyby, občas zalžeme, jsme marnotratní, přesto pokud dokážete svou chybu uznat a omluvit se, máte stále čistý štít!

Nemohu říct, že tento týden byl výjimečný, přesto se stalo více věcí.

Zuzka Šabacká tento víkend předala penízky a věcnou podporu na  HandipetRescue.CZ = 4300 Kč

Martin Šašek a jeho CRTCWorkout s pomocí SRTG Praha.  Dovezl materiální pomoc do kojeneckého ústavu v Praze.

Já, Honza Jirkal, jsem odtrénoval Speciál trénink na podporu Anetku a díky vám jsme vybrali 6 000 Kč, zvlášť chci poděkovat Robertovi Sýkorovi za jeho příspěvek 2000 Kč.

Nezapomeňte 17. 12. 2017 nás čeká poslední charitativní akce a tou je Tučňák Challenge.

SRTG Praha jste vy, já jsem jen takový Školník v téhle hodně zvláštní školce, plné úplně normálních dospělých, co jsou stále dětmi.

Děkuji Honza