Před třemi lety vznikla SRTG Praha, během těchto 36 měsíců si řada z nás splnila několik sportovních snů, naučila se vystupovat ze své komfortní zóny a našla nové normální kamarády. Během 153 týdnů jsme absolvovali stovky závodů a několikrát jsme posunuli své limity. Za 1095 dní jsme mnozí našli druhou rodinu a přátele, pro něž bychom šli až do pekla.

A protože věříme, že toho máme před sebou ještě nepopsatelně a pořád je co objevovat, hledáme nové cesty, kam skupinu posouvat. Před rokem vznikl nápad, který se nám podařilo konečně realizovat. S nadšením, pokorou a velkým osobním závazkem vám představujeme spolek SRTG Praha – Sportem plníme sny!

Jeho cílem je i nadále motivovat lidi k pohybu, pomáhat jim vycházet z jejich komfortní zóny, navazovat nová přátelství, posouvat nejenom trenéry a plně rozvinout naší charitativní činnost. Stejně jako skupina SRTG Praha je otevřená všem, také do spolku může vstoupit každý a ovlivňovat svých hlasem jeho směřování.

Věříme, že toto je směr a logický krok, který k nám patří a díky kterému můžeme měnit svět kolem nás k lepšímu. Více informací na www.srtgpraha.cz/sportem-plnime-sny/.