Víš, co se bude dít již tuto sobotu?

Na rodinný oběd s maminčiným knedlem-vepřem-zelem si nech zajít chuť.  Čeká nás totiž něco mnohem výživnějšího – outdoor special.

Náš kamarád Richard Wiesner se chystá na něco velkolepého82 čtyřtisícovek za 82 dní. Je to pro něj výzva a pro nás bude výzva si v sobotu dát pořádně do těla, abychom ho podpořili. A jak se můžeš připojit? Úplně jednoduše. Udělej si v sobotu čas přibližně od 9:00 do 10:30. Abys nebloudil, meeting point je u Výletné – Letenské sady 32. Více informací najdeš i na našem fb.

Nebudeme zdolávat žádné čtyřtisícovky jako Richard, takže nepotřebuješ velkou výbavu. Pokud by ses přeci jen neobešel  bez nějakého toho náčiní, po domluvě s Honzou (603 140 161) si to můžeš uskladnit u něj v autě. Rádi tě uvidíme, ať už jsi začátečník nebo pokročilý. Připravili jsme ti trénink podle úrovně. A protože myslíme i na tvůj kulturní rozvoj, trasa povede na Staroměstské náměstí, kde se můžeš pokochat památkami a turisti se pokochají zase tvými burpees. Cestou zpátky si užiješ pár letenských schodů a pak už jen lehký výklus na závěr.

Petr a Honza už se na tebe těší.

Vyměň gauč za tenisky a nebudeš litovat!

Publikováno v Novinky.