Ahoj,

Spartan Race je víc než jen závod a Spartan Race training group je víc než jen tréninková skupina. Jo, pořád opakuji to samé, ale je to tak.

Už minulí týden, přibyla další hodina pro začátečníky ve středu od 19:30 v Ymce.

Stálé se musí něco dít, na tom je založený vesmír, že se stále něco děje. Když se vesmír zastaví, všechno se zhroutí, proto se snažím naší skupinu posunout dál.

Trénink Spartan Junior

Další fází Spartan Race Training Group,

je trénink Spartan Junior, tedy dětí co už, nejsou děti. Konkrétně pro 11-15 let kluky, holky, co dnes sedí doma u televize, tabletu a dalších věcí co je odtrhávají od vnějšího světa. Pohyb, je slovo co jim nahání husí kůži. Pokud, nedělají nějaký kolektivní sport, nebo nesportují na výkonnostní úrovni, není pro ně sportovní vyžití. Tímto projektem, chceme nastartovat, právě ty, co vlastně ani sportovat nechtějí, jelikož nejsou nejrychlejší, nejsilnější, nejvýkonnější, nehodí se do tabulek pro ideál na daného sport. Chceme jim ukázat, že sport neděláme pro cíl, ale pro cestu!!!

Každý čtvrtek od 16:00 v Hit fitness můžou, zdarma cvičit se mou. Budeme trénovat kondici, obratnost sílu, mysl. Jednou s podmínek účasti na tréninku bude i prospěch ve škole !!!!!

Udělám z nich Spartans Junior !!!!!!!

Arooo!

Kapacita pouze 10 míst

Rezervace na hodinu v této události.

Rezervovat mohou jak Spartans tak jejich rodiče.

Sebou, sportovní boty, tričko krátký rukáv, kraťasy, ručník, neperlivá voda.

Za Spartan Trainink group Praha a Hit Fitness Flóra

Honza Jirkal!

12112434_945675975480451_6719823004970096183_n