Proběhlo pár týdnu a hromada tréninků, máme nové trenéry, nové termíny tréninku a to nejdůležitější, čím dál, tím víc, cítím jak, silnou skupinou jsme. Vaše radost na tréninku, je neuvěřitelná. Musím se přiznat, že díky tomu, že mám na starosti všechny skupiny v ČR tak vidím ty rozdíly. Základ skupiny jsou trenéři, s hrdostí říkám SRTG Praha má skvělé trenéry, Jirka, Patrik a nově Vašek jsou zárukou skvělích tréninků. Já a moje maličkost, neberte to jako zbytečnou skromnost, abych vyvolat, vaše reakce, že jsem taky dobrý, o to mi vůbec nejde. Takže, mé tréninky. Hodně jsem přemýšlel, těžko mohu přivést lidi ke stupňům vítězů, když na nich, já sám stát nikdy nechtěl. Trénuji tak, abych se cítil šťastný, lezu do ledové Vltavy, abych byl šťastný, tak to, prostě je. Ano kdybych, cíleně fázoval běžecké tréninky, dělal intervaly tak jak se dělat mají, určitě bych se zrychlil, ale bavilo by mě to? Ne! To je přesně ono.
To samé, potom přenáším na trénink s vámi. Možná, bych se měl omluvit, ale ty co chodí, mě znají, vědí, že v první řadě, to musí být zábava. Zničit vás a dokázat vám, že máte slabá místa, není problém. Když odejdete s tím že to byla zábava, příště půjdete znovu, protože trenér je blázen, vás to bavilo a ještě jste si trochu mákli. Pak super, to je můj cíl!
Věřím, že i váš!
Pokud váháte, jestli se přidat, už neváhejte! To co zažijete, s námi nikde jinde nezažijete, možná nevyhrajete, žádný závod, ale budete mít skvělé přátele a nakazíte se bláznovstvím a dobrou náladou.
Aroo! Honza